Music183
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Bun venit pe music.183
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Despre music

In jos 
AutorMesaj
Admin
Admin



Mesaje : 111
Data de înscriere : 29/09/2009

Despre music Empty
MesajSubiect: Despre music   Despre music I_icon_minitimeMar Sept 29, 2009 10:59 am

Music as in music club, coolest place in town. numai de bine as in superatmosfera de fiecare data. mai putin atunci cand a cantat berti barbera. bineinteles, trebuia sa se intample exact in saptamana cand eu am innebunit pe toata lumea cu cat de fain e in music, live, atmosfera, numai muzica buna and stuff. si dupa ce toti - ma rog, 4-5 - au cedat si au venit, of all people canta berti barbera. adica nu canta, zbiera, tipa, si din 3 in 3 minute cate o masa se mai ridica si iesea.eh, bygones. aseara a fost superfain, au cantat nr. 13 [dupa nr. 12, evident Smile)]. astia canta tot timpul cam aceleasi chestii, melodii dementiale, dar m-as plictisi daca m-as duce prea des. insa la cateva saptamani o data, music-ul e ca o supradoza de spirulina. imi place de solist, e simpatic, desi sunt convinsa ca in fanteziile lui se vede bono, hihi. si ii creste parul din ce in ce mai tare, seamana cu tunsoarea mea for fuck’️s sake. nota 10 pentru atmosfera, nota 3 pentru ca n-aveau bloody mary, daca e posibil asa ceva, [daaaa, fata desteapta fiind m-am dus cu designated driver dupa mine, chiar daca a trebuit sa scot eu masina din parcare Smile)], nota 7 pentru chelnerita care a uitat sa-mi aduca al 2lea campari orange [bine c-a uitat, dupa aia mi-am dat seama ca nu-l mai vroiam oricum]. nota 12 pentru companie, prietenii stiu de ce Smile)Despre music Romanian_Music_Awards_2009
Sus In jos
https://music183.darkbb.com
 
Despre music
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Music online
» Nasri - War Against The Music
» Lashawn Daniels - Music And Makin Love

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Music183 :: Depre music :: ☺ Depre music ☺-
Mergi direct la: